MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14819201

nr 1481 9201

Byrå

stenskiva, intarsia, Hauptstil, 1900-tal. Signerad Löfmark, 1916,110. Djup: 50. Höjd: 94 cm, nyckel

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 20:46:34